Grążawy 47, 87-321 Bartniczka, tel. 056 493 65 64,0 505 057 314, grazawy.parafia@neostrada.pl

Intencje Mszalne


15 października, XXVIII Niedziela Zwykła
8.00 SUMA: w intencji parafii
9.45 za śp. Piotra Kapusta w 19 r.ś.
11.30 za śp. rodziców Jana, Stefanię Czepek, Józefa Kwaśniak i dziadków z obojga stron

16 października, poniedziałek, św. Jadwigi Śląskiej
18.00 wotywna-zbiorowa o św. Janie Pawle II

17 października, wtorek, św. Ignacego Antiocheńskiego
18.00 za śp. Danutę i Sławomira Kasprzak w 5 r.ś.
19.00 za śp. Edwarda Strużyńskiego z okazji imienin

18 października, środa, św. Łukasza Ewangelisty
18.00 za śp. Pawła Narodzonek w 10 r.ś.
19.00 za śp. Franciszka i Kazimierza Kalczyńskich

19 października, czwartek
18.00 wotywna o Duchu Świętym

20 października, piątek, św. Jana Kantego
18.00 za śp. Józefa Wiśniewskiego i rodziców
19.00 za śp. Benedykta Żuchowskiego

21 października, sobota, bł. Jakuba Strzemię
9.00 za śp. Zofię, Władysława Żołnowskich i zmarłych z rodziny
18.00 (Msza św. niedzielna) 27 rocznica ślubu Jolanty i Benedykta

22 października, Niedziela, Uroczystość św. Jana Pawła II (kolekta na misje)
8.00 z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie
9.45 SUMA: w intencji parafii
11.30 za śp. Józefa Rucińskiego w 10 r.ś.

23 października, poniedziałek
18.00 w intencji męskiej Róży Różańcowej św. Jana Pawła II
19.00 za śp. Jana i Marię Świtkowskich

24 października, wtorek
18.00 za śp. Jana (z okazji urodzin) i Kazimierę Rutkowskich
19.00 w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski

25 października, środa
18.00 o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie
19.00 za śp. Feliksę i Jana Zabornych

26 października, czwartek
17.00 za śp. Klemensa Szrull
18.00 int. Parafialna

27 października, piątek
18.00 za śp. rodziców Brzóska, Lichnerowicz i zmarłych z rodziny
19.00 za śp. Kazimierza, Jana, Helenę Marońskich

28 października, sobota, święto śś. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
9.00 za śp. Tadeusza Kozickiego
16.00 45 rocznica ślubu Feliksy i Franciszka
17.00 50-lecie małżeństwa Urszuli i Władysława
18.00 (Msza św. niedzielna) 11 rocznica ślubu Hanny i Bartosza

29 października, XXX Niedziela Zwykła
8.00 za śp. Irenę (w 14 r.ś.) i Michała Osickich
9.45 za śp. Jadwigę Janowską w 9 r.ś.
11.30 SUMA: w intencji parafii

30 października, poniedziałek
18.00 za śp. Jana, Józefę Kaczorowskich, Janinę Sobiech
19.00 za śp. Tadeusza Łapkiewicza i zmarłych z rodzin Łapkiewicz i Kulwickich

31 października, wtorek
17.00 za zmarłych od 1 XI 2016 do 31 X 2017:
Regina Podpora, Benedykt Franciszek Majka, Irena Ludwicka, Kinga Klusiewicz, Genowefa Sosnowska, Urszula Elżbieta Kalczyńska, Jan Mrowiński, Zenon Speina, Kazimierz Owczarek, Jan Kabaciński
18.00 (Msza św. z uroczystości) za śp. Tadeusza Maciejewskiego

1 listopada, środa, uroczystość Wszystkich Świętych
8.00 za śp. Mariana, Zofię Wiśniewskich, dziadków Wiśniewskich i Kopeć
10.00 za śp. rodziców z obojga stron, braci, siostrę Kapusta i zmarłych z rodziny Jagielskich
14.00 zbiorowa za zmarłych


2 listopada, czwartek, wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych
9.00 za śp. rodziców Rybackich, Piekarskich zięcia Zbigniewa i zm. z obojga stron
17.00 za śp. Mieczysława Dąbrowskiego i rodziców
18.30 za śp. rodziców z obojga stron, męża Zenona, syna Mirosława, babcie Monikę

3 listopada, piątek
17.00 za śp. Alicję, Jana, Bogdana Jarosz, Henrykę, Alfonsa Kiczyńskich, Lucjanę, Józefa Małkiewicz
17.30 Różaniec z wypominkami za zmarłych
18.00 za śp. Zbigniewa Bogackiego

4 listopada, sobota, św. Karola Boromeusza
9.00 za śp. Jana, rodziców z obojga stron, zmarłych z rodzin Milewskich i Sikorskich
9.30 Różaniec z wypominkami za zmarłych
18.00 (Msza św. niedzielna) 90 urodziny Stefana Kwiatkowskiego

5 listopada, XXXI Niedziela Zwykła
8.00 SUMA: w intencji parafii
9.45 za śp. Wiktora Kowalskiego i rodziców Kowalskich
11.30 za śp. Kazimierę, Stefana Witulskich i siostrę Kazimierę

6 listopada, poniedziałek
17.00 za śp. Jana Trzcińskiego
17.30 Różaniec z wypominkami za zmarłych
18.00 90 urodziny Kazimiery

7 listopada, wtorek
17.00 za śp. brata Andrzeja, szwagrów Stefana i Edwarda
17.30 Różaniec z wypominkami za zmarłych
18.00 za śp. Zbigniewa Bogackiego

8 listopada, środa
17.00 za śp. Łucjana (w 22 r.ś.), Genowefę Wysockich i rodziców z obojga stron
17.30 Różaniec z wypominkami za zmarłych

9 listopada, czwartek, Święto Rocznica Poświęcenia Bazyliki św. Jana na Lateranie
18.00 w intencji powołań

10 listopada, piątek, św. Leona Wielkiego
17.00 13 rocznica ślubu Wiesławy i Krzysztofa
18.00 (wigilia odpustu) za śp. Kazimierza, Edmunda Gołębiewskich, Romana Michałowskiego, Teściów Michałowskich

11 listopada, sobota, Odpust Św. Marcina
8.00 za śp. Helenę, Piotra, Kazimierza, Józefa Kamińskich, Dionizego Sternickich
9.45 za śp. Zofię, Czesława Bucha i dziadków Bucha
11.30 SUMA: w intencji parafii
2. za śp. Zofię Świgońską i Teodozję

12 listopada, XXXII Niedziela Zwykła (kolekta remontowo-inwestycyjna)
8.00 za śp. Bronisławę i Stefana Lewickich
9.45 SUMA: w intencji parafii
11.30 za śp. Stanisławę Szymańską